Hnízdečka a spací pytle pro miminka | Dětské fusaky

Hnízdečko a spací pytel pro miminko jsou skvělými pomocníky, pokud chcete uložit svoje maličké doma. Dětský fusak do kočárku je nezbytný na procházku v chladném počasí. To pravé hnízdečko pro miminko na doma nebo dětský fusak (zimní, s ovčí vlnou, luxusní i klasický) do kočárku či autosedačky u nás určitě najdete. Koukněte také na naše krásné kojenecké oblečení, jistě se bude vašemu zlatíčku hodit :-) 

Víte že?Víte že? Slovo „fusak“ pochází z německého „Fußsack“, tedy ‚kožešinový pytel na obě nohy‘, jaký se používal dříve zejména při cestování; jak vysvětluje ÚJČ při osvětlení slova "fusekle".

 
Dětský zimní fusak Womar zelený
1 157,02 Kč bez DPH
1 400 Kč

Zimní fusak Womar je kvalitní vlněný kousek pro tepelnou pohodu vašeho miminka. Velmi prostorný a zajímavě barevný světle zelený fusak padne do kočárku nebo autosedačky.

Kód: 5249
Dětský zimní fusak Womar černý
1 005,79 Kč bez DPH
1 217 Kč

Kvalitní vlněný zimní fusak Womar bude vaše miminko krásně hřát i v té největší zimě. Prostorný černý fusak můžete dát do kočárku nebo autosedačky.

Kód: 5256
Dětský zimní fusak Womar tyrkysový
1 005,79 Kč bez DPH
1 217 Kč

Výrazný tyrkysový zimní fusak Womar zaujme. A rozhodně nejen barvou, ale hlavně krásným materiálem. Teplý vlněný fusak je vhodný do kočárku nebo autosedačky.

Kód: 5259
Dětský zimní fusak Womar červenohnědý
1 005,79 Kč bez DPH
1 217 Kč

Příjemně teploučký vlněný zimní fusak Womar zahřeje vaše miminko i v té největší zimě. Prostorný červenohnědý fusak bude dobře sloužit v kočárku nebo v autosedačce.

Kód: 17417
4 položek celkem