Chlapecké softshellové bundy

Chlapecká softshellová bunda je důležité oblečení pro každého správného kluka! Bundy jsou ušité z odolného materiálu SOFTSHELLU, všechny mají krásné barvy, pohodlné střihy a máme jich pestrý výběr. Chlapecké bundy či vesty šijeme se stojáčkem nebo s kapucí. Jsou velmi praktickým oblečením pro sportovně založené chlapečky a kluky. V kategorie Chlapecké softshellové soupravy najdete celé soupravy.

Nezapomeňte prosím, že zimní podšitý SOFTSHELL se může nosit od podzimu do jara - neprofoukne a nepromáčí se. Ale protože je opravdu teplý, nad 10 stupňů jsou softshellové kalhoty dostačující. Legíny či punčocháče pod ně dávejte až při přízemních mrazících.

Chlapecká softshellová bunda MANDARINKA zimní
od 768,60 Kč bez DPH
od 930 Kč

Chlapecká softshellová bunda MANDARINKA svou úžasnou barvou rozzáří všechny kluky. Teplá bunda s kapucí ochrání před zimou, větrem i vodou. Reflexní prvky nejsou jen pro...

+ další
Kód: 5173B/98
Chlapecká softshellová bunda petrolejová zimní
818,18 Kč bez DPH
990 Kč

Oku lahodící je petrolejová barva zimní softshellové bundy pro studené dny. Ochrání vaše děti před zimou, větrem i vodou.  Reflexní prvky jsou tu pro bezpečnost.

+ další
Kód: 5134/146
Chlapecká softshellová bunda hořčicová zimní
818,18 Kč bez DPH
990 Kč

Chlapecká softshellová zimní bunda pro chladné období roku má netypickou barvu hořčice. Jedinečná bunda s kapucí nabízí ochranu před zimou, větrem i vodou a bezpečnost zaručenou...

+ další
Kód: 5132B/146
Chlapecká softshellová bunda vínová zimní
od 768,60 Kč bez DPH
od 930 Kč

Chlapecká softshellová bunda s kapucí neutrální vínové barvy je elegantní teplá bunda pro studené dny. Zimní bunda s reflexními prvky ochrání vaše děti před zimou, větrem i vodou.

+ další
Kód: 5133B/86
4 položek celkem