Proč nakupovat u nás?

Zaměstnávání OZP | Chráněná dílna

Záleží vám na lidech, kteří ne vlastní vinou nemohou dělat to, co původně chtěli? Chcete pomoci druhým, ale přesto si koupit krásné kvalitní zboží? Rádi byste podpořili zlaté české ručičky? Nebo vám jen není lhostejné, kam putují vaše peníze?

Zkuste to s námi!

Společnost DUKO s.r.o. pomáhá lidem se zdravotním postižením po více stránkách. Pokud už je přímo nemůže zaměstnat ve svých chráněných dílnách, radí se získáním zaměstnání (spolupracujeme s firmami s podobným zaměřením) a vysvětluje jim jejich práva; přece jen zdravotně postižení lidé mají určité právní výhody, a nemusí jim být přiznán "jen" invalidní důchod třetího stupně.

Neméně důležitý je další způsob pomoci se zaměstnáváním zdravotně znevýhodněných osob. A to je pomoc zaměstnavatelům s vytvořením chráněného pracovního místa či míst.

Chcete-li si přečíst více o firmě DUKO s.r.o., podívejte se na její internetové stránky nahradniplneni.duko.eu.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by bylo ztratit zdraví a s ním většinu toho, co považujete za samozřejmé? Začnou vás vyčerpávat běžné věci, jako je nákup, úklid, vaření, … O to větší je potřeba dělat něco, co vás baví, v čem jste – nebo stanete se – dobří, něco, co přetrvá. Práce pak může být právě to, co vás drží nad vodou, to, co má smysl.

A právě proto jsou výrobky z chráněných dílen kvalitní. A že jsou krásné? Podívejte se sami!